دوره آموزش عملیات CRUD با استفاده از AJAX در ASP.NET Core ، شامل مباحث اضاقه کردن رکورد با استفاده از Ajax و عملیات نمایش لیست ، ویرایش و حذف یک رکورد با Ajax می باشد که به درخواست شما عزیزان تهیه و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.

آموزش عملیات CRUD با استفاده از AJAX در ASP.NET Core

مدرس : یاسر دهقان

قیمـــت دورهـ :  رایــگان

تضمین کیفیت دوره ها

پشتیبانی 6 ماهه دوره ها

بروزرسانی دوره ها

دوره آموزش عملیات CRUD با استفاده از AJAX در ASP.NET Core ، شامل مباحث اضاقه کردن رکورد با استفاده از Ajax و عملیات نمایش لیست ، ویرایش و حذف یک رکورد با Ajax می باشد که به درخواست شما عزیزان تهیه و به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.

1- مباحث با استفاده از یه جدول State ، City و User توصیح داده شده است که ابتدا استان ها را با استفاده از ajax و به صورت Modal در دیتابیس ذخیره می کنیم و به صورت ایجکسی آنها رو بود کرده و در لیست استان ها نمایش می دهیم.

2- در مرحله بعد برای هر استان شهرستان های آن وارد دیتابیس خواهد شد و در یک Modal مجزا استان های را با استفاده از یک Dropdown لود میکنیم و هر شهر با استان مورد نظر آن در دیتابیس ذخیره می شود.

3- در مرحله نهایی باید یک کاربر در جدول User ذخیره کنیم . هر کاربر یک فیلد Fullname دارد و فیلد StateId و CityId برای ثبت استان و شهر محل سکونت آن . در واقع یک کاربر با ادرسش در سیستم ذخیره می شود. ما ابتدا استان های موجود در سیستم را فراخوانی می کنیم در یک dropdown و در فرم مورد نظر که در یک Modal باز می شود با انتخاب یک استان به صورت ای جکسی شهرهای آن استان لود شده و در dropdown مربوط به شهر ها اضافه می شود (با این کار شهر های هر استان را فقط لود میکنیم و نیاز نیست تمام شهر ها را یکجا نمایش دهیم) در نهایت اسم ، کد استان و کد شهر را با زدن دکمه ذخیره در دیتابیس ذخیره میکنیم.

همچنین بخش جدول استان ها ، شهر و کاربران به صورت Ajax ی لود شده و رفرش می شود بدون رفرش شدن صفحه.

برای جدول User  هم باید دوفیلد استان و شهر محل سکونت و نام و نام خانوادگی کاربر ثبت شود. که همه این موارد با استفاده از ajax انجام خواهد شد.

با این روش شما می توانید به راحتی و با استفاده از Ajax ، فرم های چند مرحله ای را ایجاد کرده و اطلاعات کاربر را دریافت کرده و در دیتابیس ذخیره کنید. بدون اینکه صفحه مرورگر نیاز به رفرش شدن داشته باشد. 

ویدئوها

1

ایجاد جداول دیتابیس

2

اضافه کردن رکورد به جدول استان

3

نمایش لیست شهرها و ایجاد یک Modal برای اضافه کردن رکورد جدید

4

ویرایش و حذف یک استان

5

اضافه کردن شهرهای یک استان

6

اضافه کردن کاربر به جدول User

7

فراخوانی شهرهای استان انتخاب شده

نظر خود را ارسال کنید

برای ثبت نظر باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید یا اگر حساب کاربری دارید ابتدا وارد حساب خود شوید!

نظرات شما

مجید

16 خرداد 1403

سلام نمیشه دانلود کرد.