در این دوره شما با کلاس ZipFile آشنا خواهید شد و با استفاده از ابزارهای موجود یک نرم افزار مدیریت فایل های فشرده رو می نویسید و از کد نویسی به زبان سی شارپ  بیشتر لذت می برید . این دوره پروژه محور بوده و سعی بر آن شده مطالب را راحت و روان ارائه بدیم.

دوره آموزش ساخت نرم افزار فشرده سازی فایل با سی شارپ

مدرس : یاسر دهقان

قیمـــت دورهـ :  رایــگان

تضمین کیفیت دوره ها

پشتیبانی 6 ماهه دوره ها

بروزرسانی دوره ها

دوره آموزش ساخت نرم افزار فشرده ســـــــازی فایل با سی شـــــارپ

 

درود دوستان خوبم . با یه دوره جذاب در خدمت شما عزیزان هستیم .

در این دوره شما با  کلاس ZipFile  آشنا خواهید شد و با استفاده از ابزارهای موجود یک نرم افزار مدیریت فایل های فشرده رو می نویسید و از کد نویسی به زبان سی شارپ  بیشتر لذت می برید .

این دوره پروژه محور بوده و سعی بر آن شده ارائه مطالب راحت و روان شکل بگیرد تا دوستانی که تازه به ما پیوستن و یادگیری برنامه نویسی رو شروع کردن بتونن از مطالب استفاده ببرند و در نهایت نرم افزار کاربردی خودشون رو ایجاد کنند پس باوایلدکدر همراه باشید.

تصویر بالا نمایی کلی از نرم افزار مدیریت فایل های فشرده هست که مشاهده میکنید.

این آموزش شروع خوبی برای کار با مفاهیم و یادگیری نکات کاربردی و اجرای آموخته ها در دنیای برنامه نویسی است زیرا که مطالبی که در طول دوره تدریس خواهد شد قابل پیاده سازی و اجرا در بسیاری از پروژه های واقعی حیطه ی کسب و کار برنامه نویسی است پس به تمام نکات دوره با دقت توجه کنید و در روند پیشرفت دوره همگام با تدریس تکرار و تمرین کنید.

⭐گروه پشتیبانی وایلدکدر در کنار شما تا آخرین لحظه ی یادگیری است پس در صورتی که در بخشی از آموزش ابهامی داشتید و یا در طول اجرای کدها به مشکلی برخوردید سوالات خودتون رو ذکر کنید تا مدرس دوره ابهام و ایرادات کد های شما را رفع کند.  

using System;
using System.IO.Compression;

class Program
{
  static void Main(string[] args)
  {
    string startPath = @".\start";
    string zipPath = @".\result.zip";
    string extractPath = @".\extract";

    ZipFile.CreateFromDirectory(startPath, zipPath);

    ZipFile.ExtractToDirectory(zipPath, extractPath);
  }
}

در این دوره ما با فایل ها کار می کنیم و درنهایت یک نرم افزار جذاب تحت ویندوز می نویسیم . و چه لذتی بیشتر از اینکه ابزارهای کاربردی رو خودتون بنویسید و از اون ها استفاده کنید.

🟣معرفـــــی دورهــ :

⚡این دوره پیش نیازی ندارد اما داشتن دانش ابتدایی از سی شارپ جهت درک مفاهیم پایه ایی لازم است و در همین راستا سعی شده تا مفاهیم ساده و اصولی تدریس گردد.

درطی مسیر یادگیری درکنار شما هستیم .

توی جلسه چهارم با استفاده از کلاس GZipStream یاد می گیریم که یک فایل رو فشرده کنیم یا از حالت فشرده خارج کنیم. نوع gzip یک نوع پر کاربرد در گنو لینوکس هست و در محیط وب هم خیلی پرکاربرد هست.

ویدئوها

1

فشرده سازی فایل ها

2

آموزش UnZip کردن فایل های فشرده

3

نمایش فایل ها و اطلاعات فایلهای درون فایل فشرده

4

فشرده کردن و UnZip کردن با GZip

نظر خود را ارسال کنید

برای ثبت نظر باید ابتدا در سایت ثبت نام کنید یا اگر حساب کاربری دارید ابتدا وارد حساب خود شوید!

نظرات شما